![Endüstri ve Verimlilik Topluluğu](/files/topluluk_logo/2017/02/23/6aec8b6bd0d57acc25121e828cefe149.png)
EVT sektöre Mercek tutuyor!
EVT sektöre Mercek tutuyor!
CV’ni yolla, işe alım uzmanlarının seçeceği CV’lerden biri seninki olsun! Ardından Garanti’nin yapacagi online mülakata katılarak kariyerinde bir adım daha ileri git!
Başvurular için 28 Ekim’e kadar endustriveverimliliktoplulugu@gmail.com adresine telefon numaralarinizi da ekleyerek CV’nizi yollayabilirsiniz.
![Endüstri ve Verimlilik Topluluğu](/files/topluluk_logo/2017/02/23/6aec8b6bd0d57acc25121e828cefe149.png)
DREAMWALK İLE HAYALLERİNE YÜRÜ !
21 Ekim Pazar günü Elvan Odabaşı ile birlikte Eymir Gölü'nde hep birlikte bol bol hayal kurup, yürüyoruz. Saat 10.00'da okulun ara otoparkında buluşuyoruz. Bedenin için yürü, ruhun için fark et, gerçeklerin için hayal kur.
![Endüstri ve Verimlilik Topluluğu](/files/topluluk_logo/2017/02/23/6aec8b6bd0d57acc25121e828cefe149.png)
GELENEKSEL EVT TANIŞMA KAHVALTISI
En yeni EVT'li ailemize hoşgeldin! Dönem çalışmalarımıza başlamadan hemen önce Geleneksel EVT kahvaltısında buluşuyoruz. Unutma, güzel bir dönem geçirmenin yolu iyi bir tanışma kahvaltısından geçer. 7 Ekim Pazar 10.30'da Çukurambar Hey Taxi'deyiz. Rezervasyon ve kayıt için:
Mert Dinler 0539 205 61 41/ mertdinler.evt@gmail.com