← TOBB ETÜ ANA SAYFASI
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
EVT YAZ OKULU’17 SONA ERDİ !
DUYURU / HABER

EVT YAZ OKULU’17 SONA ERDİ !

Endüstri ve Verimlilik Topluluğu tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen Yaz Okulu’17, TOBB ETÜ öğrencilerine muhteşem 2 gün yaşattı!

Git gide gelenekselleşen ve TOBB ETÜ’lünün butik şenliği haline gelen etkinlikte 2 gün boyunca televizyon dünyasının ünlü isimleri, uzman eğitimciler ve en sevilen radyo programcıları ağırlandı.

Katılımcılar Gazeteci ve Genç Bakış programı yapımcısı Abbas Güçlü, tiyatro sanatçısı Cem Özer, “Modern Sabahlar” programıyla 20 yılı aşkın süredir tanıdığımız ve her sabah yoğun iş trafiğinde bizlere yol boyu eşlik eden, Ankara’nın en sevilen radyocuları Ege Kayacan, Fahir Öğünç ve Oktay Demirci gibi birbirinden donanımlı isimlerin oturumlarıyla kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak seminerlere katılırken; gündüz düzenlenen baskı atölyeleri, kahve ve cupcake workshoplarıyla eğlenceli deneyimler yaşadı.

Oturumlar sonrası bireylerin takım çalışması ve bireysel gelişimine katkı sağlayan interaktif yarışmalar düzenlenirken; eğlence hız kesmeden gece boyu devam etti.

TOBB ETÜ’lü etkinliğin ilk gecesi A capella Sanat Atölyesi vokal grubu “Vokalemun”, Necati ve Saykolar, ardından Can Gox’un sahne aldığı açık hava konserleri 1000 kişinin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yaparak, TOBB ETÜ öğrencilerine unutulmaz anlar yaşattı.

Yoğun geçen etkinliğin ardından ikinci gün akşamında da “Kingsman:The Secret Service” film gösterimiyle, katılımcılar nostaljik açık hava sinemasının keyfini çıkardı.

Katılımcılara yüksek dozda öğrenme ve eğlenme imkanı sunan Yaz Okulu’17; eğlenceli atölyeleri, renkli oturumları, muhteşem konserleri ve eşsiz açık hava sinemasıyla katılımcılarına unutulmaz anılar bırakarak hafızalarda yerini aldı. Muhteşem geçen etkinliğin ardından TOBB ETÜ’lü seneye düzenlenecek olan Yaz Okulu’18’i şimdiden heyecanla bekliyor.

Devamını oku
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
TOBB ETÜ'de şenlik var! TOBB ETÜ'de şenlik var!

TOBB ETÜ'de şenlik var!

Endüstri ve Verimlilik Topluluğu, Yaz Okulu’17 ile TOBB ETÜ’lülere unutulmaz 2 gün yaşatmaya hazırlanıyor!

Yaz döneminde derslerle ve sıcaklarla boğuşmaya başlamadan hemen önce, hep birlikte dinlenmek, eğlenmek ve yaza merhaba demek için 16-17 Mayıs’ta TOBB ETÜ Konferans Merkezi ve Çim Alan’ında buluşuyoruz!

Abbas Güçlü(Gazeteci), Cem Özer(Sanatçı), Metin Zakoğlu(Tiyatrocu-Komedyen) ve Ankara'nın en sevilen radyocuları Modern Sabahlar Üçlüsü gibi birbirinden renkli isimlerden oluşan oturumlar, yoga ve dans atölyeleri, açık hava sineması ve Vokalemun, Necati ve Saykolar, Can Gox konserleriyle gümbür gümbür gelen Yaz Okulu’17 için tek eksik sensin!

Yaz dönemi ders stresine biraz olsun mola ver, sen de Yaz Okulu'17’ye gel!

Instagram ve twitterdan @etuevt’yi takip ederek ve 12 Mayıs Cuma günü Ana Bina ve YDB stantlarımıza uğrayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin!

Devamını oku