← TOBB ETÜ ANA SAYFASI
E-Spor ve Oyun Geliştirme Topluluğu
E-Spor ve Oyun Geliştirme Topluluğu
DUYURU / HABER

ETU EVOG WHATSAPP GRUBU

Merhabalar arkadaşlar. Sizlere daha kolay ulaşıp, ETÜ'lü oyuncuların daha da iyi kaynaşmasını istiyoruz.Aynı zamanda gelecekteki turnuvalarımızda takımı olmayan ETÜ'lü oyuncuların daha kolay arkadaş bulup takım kurmalarını istiyoruz. Bu yüzden bir ETÜ EVOG Whatsapp grubu kurmaya karar verdik. Aşağıdaki formu doldurarak whatsapp grubumuza katılabilirsiniz. Pazar günü formu dolduran herkes whatsapp grubuna eklenecektir. Herkese iyi oyunlar, iyi eğlenceler.
https://goo.gl/forms/sOjS48YktLl6SSBy1

Devamını oku
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
EVT Ailesi Liderlik Kampı'17yi gururla sunar!
DUYURU / HABER

EVT Ailesi Liderlik Kampı'17yi gururla sunar!

Gençler liderleri kampa alıyor!

Endüstri ve Verimlilik Topluluğu’nun her seneye damgasını vuran ulusal çaplı kariyer etkinliği Liderlik Kampı'17 dopdolu programı ve yenilenen konsepti ile katılımcılarını bir adım öteye taşımaya hazırlanıyor! Günümüz liderleri ile geleceğin liderlerini bir araya getirmeyi amaçlayan Liderlik Kampı, 15-16-17 Mart tarihlerinde TOBB ETÜ Konferans Merkezi'nde gerçekleşecek.

Liderlik Kampı'17 katılımcılara 15 farklı sektör devi firmaya ve yöneticilerine erişme, etkinlik esnasında gerçekleşecek olan kariyer ve sanat atölyelerinde kendini geliştirme ve üç gece boyunca devam edecek olan organizasyonlarda sınırsız eğlenme imkanı sunuyor!

Türkiye'nin en başarılı kariyer etkinliklerinden biri olan Liderlik Kampı’17’de sen de çok gecikmeden yerini al!

KAYIT, AYRINTILI BİLGİ VE PROGRAM İÇİN: http://www.liderlikkampi.org/

Devamını oku
ETÜ Bilgisayar Topluluğu
ETÜ Bilgisayar Topluluğu
Bilgisayar Topluluğu ve IEEE, EESTEC LC ANKARA Smart C.A.R.S Etkinliğinde Beraber Yer Aldı(Devam) Bilgisayar Topluluğu ve IEEE, EESTEC LC ANKARA Smart C.A.R.S Etkinliğinde Beraber Yer Aldı(Devam) Bilgisayar Topluluğu ve IEEE, EESTEC LC ANKARA Smart C.A.R.S Etkinliğinde Beraber Yer Aldı(Devam)

Bilgisayar Topluluğu ve IEEE, EESTEC LC ANKARA Smart C.A.R.S Etkinliğinde Beraber Yer Aldı(Devam)

Yurtdışından Sırbistan, Arnavutluk, Macaristan, Almanya, Yunanistan, Hırvatistan, Romanya, Bosna-Hersek ve yurtiçinden katılan toplam 12 katılımcı ile EESTEC LC ANKARA Smart C.A.R.S etkinliği bugün sona erdi. Etkinlik kapsamında çizgi izleyen, sıcaklık ve uzaklık algılayan sensörler yardımıyla prototip bir araç tasarlandı. Aracın, üstündeki mikroişlemci yardımıyla yönetilebilmesi için katılımcılara temel programlama ve Arduino dersleri verildi. Ayrıca sonradan eklenen GPS ve yakıt tüketimi modülü ile de akıllı bir arabanın gerekli anlarda nasıl davranması gerektiği ve bu gereksinimlerin nasıl karşılanacağı tartışıldı. Şu an yapılan aracın sadece bir prototip olduğuna dikkat çeken katılımcılar, ilerleyen teknolojilerde çizgi izleyen sensörlerin yerini yoğun bir görüntü işlemenin alacağını öngördüklerini aktardılar.

Devamını oku