← TOBB ETÜ ANA SAYFASI
Arkeoloji Topluluğu
Arkeoloji Topluluğu
Ünlü Sualtı fotoğrafçısı Tahsin Ceylan TOBB ETÜ'ye geliyor!
ETKİNLİK

Ünlü Sualtı fotoğrafçısı Tahsin Ceylan TOBB ETÜ'ye geliyor!

1986 yılından bu yana sualtı sporları ve fotoğrafçılığıyla uğraşan ve çektiği birçok fotoğraf National Geographic'de yayınlanan Tahsin Ceylan, bizlere Anadolu'nun Derin Tarihi'nden bahsedecek.
Sualtı sporlaı ile 1986 yılında tanışan Tahsin Ceylan, 1994 yılında sualtı fotoğrafçılığına, 1997 yılında ise video çekimlerine başladı. Başta ülkemiz karasuları olmak üzere Kızıldeniz, Atlantik Okyanusu, Hint Okyanusu, Pasifik Okyanusu'nda görüntüleme amaçlı sayısız dalış gerçekleştirdi.
Mavi Derinliklerin Gizemi, Sualtından Türkiye, Akdeniz'de Nesli Tehlike Altında Olan Türler, 100. Yılında 100 Fotoğrafla Sualtından Çanakkale, Gemlik Körfezi'nin Sualtı Yaşamı, 17 Ağustos Derinlerdeki Acı vb. adlarını verdiği on beş farklı kişisel fotoğraf sergisiyle insanoğlunun yüzyıllardır merak ettiği sualtının gizemli dünyasına ışık tuttu.
Merakla beklediğimiz bu Sualtı Arkeoloji Sunumuna tüm TOBB ETÜ'lüleri bekliyoruz.

Devamını Oku
  • ETKİNLİK TARİHİ 21 Haziran 2017
  • ETKİNLİK SAATİ 13:00 - 15:00
  • YER Sosyal Tesisler 3 No'lu Salon
Atletizm Topluluğu
Atletizm Topluluğu
DUYURU / HABER

Haftalık ve Aylık Birincilere Ödüllü Etkinlik Tablosu

Her 2 haftanın ve her ayın birincilerine ödül vereceğimiz, koşuya ve sağlıklı bir vücuda teşvik amaçlı organize ettiğimiz etkinlik tablomuz 23 mayısta başladı. Koşu, yüzme, bisiklet, yürüyüş, şınav ve kendi vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz bir çok egzersizden puan kazanacak olduğunuz ödüllü yarışmamıza katılmak istiyorsan seni de aramıza bekliyoruz. "Daha önce hiç koşmadım!" "Nasıl koşacağımı bilmiyorum." "Tek başıma koşmaktan sıkıldım." diyorsan ve sana özel koşu programı istiyorsan durma, hadi sen de aramıza katıl!

Devamını oku