← TOBB ETÜ ANA SAYFASI
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
YAZ OKULU’18 SONA ERDİ! YAZ OKULU’18 SONA ERDİ! YAZ OKULU’18 SONA ERDİ! YAZ OKULU’18 SONA ERDİ!

YAZ OKULU’18 SONA ERDİ!

Endüstri ve Verimlilik Topluluğu, TOBB ETÜ’lülerin şenliği olan Yaz Okulu’nda katılımcılarına unutulmaz 2 gün yaşattı!
İki gün boyunca alanında uzman isimler, saygın eğitimciler ve sevilen sanatçılar ağırlandı.
Açık hava oturumlarında, TOBB ETÜ öğrencilerine, renkli karelerin mimarı fotoğraf sanatçısı Emre Dörter, uzun yıllar ülkemiz futboluna katkı sağlamış teknik direktör Hikmet Karaman ve sevilen tiyatro sanatçı Cem Özer eşlik etti. Gün içinde düzenlenen “yoga atölyesinde” öğrenciler yoğun çalışma temposunun stresini atarken, “Sushi Yapımı”, “3D Printer” ve “Elvan Odabaşı ile Neden Doymuyorsun?” atölyelerinde keyifli vakit geçirdiler.
Oturumlar sonrası bireylerin takım çalışması gelişimine katkı sağladığı interaktif yarışmalar düzenlenirken, eğlence hız kesmeden gece boyu devam etti.
Bu yıl ETÜ EVT Yaz Okulu’18’in konserlerini Radyo ETÜ ve TOBB ETÜ Rock Topluluğuyla ortak olarak gerçekleştirdi. Sağanak yağışın bile durduramadığı TOBB ETÜ’lülere ilk olarak “Sualsiz” eşlik ederken, gecenin ilerleyen saatlerinde “TNK” ve hemen ardından “Pera” unutulmaz anlar yaşattı.
Dolu dolu geçen ilk günün ardından ikinci günün akşamında ‘’Organize İşler’’ film gösterimiyle, katılımcılar nostaljik açık hava sinemasının keyfini çıkardı.
Yüksek dozda eğlenme ve öğrenme imkanı sunan Yaz Okulu’18 gelenekselleşen konseptinde dopdolu 2 günü geride bırakırken, eğitici atölyeleri, renkli oturumları, eğlenceli konserleri ve benzersiz açık hava sinemasıyla hafızalardaki yerini aldı.
Yaz Okulu’19’da görüşmek üzere!

Devamını oku
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Liderlik Kampı'18
ETKİNLİK

Liderlik Kampı'18

"Gençler liderleri kampa alıyor!" Geri sayım başladı!
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu'nun her yıla damgasını vuran ulusal çaplı kariyer etkinliği Liderlik Kampı'18 dopdolu programı ve yenilenen konsepti ile katılımcılarını bir adım öteye taşımaya hazırlanıyor!
Ayrıntılı bilgi ve kayıt için; liderlikkampi.org

Devamını Oku
  • ETKİNLİK BAŞLANGIÇ TARİHİ 14 Mart 2018, 09:00
  • ETKİNLİK BİTİŞ TARİHİ 16 Mart 2018, 18:00
  • YER TOBB ETÜ KONFERANS MERKEZİ
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Hackathon Ankara
DUYURU / HABER

Hackathon Ankara

Farklı sektörlerde her şehir gibi Marka şehir olma yarışına katılan Ankara, bu yarışta önemli problemlere çözümler üretmek ve yeni projeler geliştirmek için rekabetçi ve girişimci gençler arıyor.
Kayıt için 8 Ocak a kadar endustriveverimliliktoplulugu@gmail.com adresine iletişim bilgilerini yollaman yeterli!

Devamını oku
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
VAKA ANALİZİ YARISMASI'18
DUYURU / HABER

VAKA ANALİZİ YARISMASI'18

"En iyi olduğunu Yarışmadan Bilemezsin!" VAY'18 yaklaşıyor! Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği tarafından düzenlenen ve Bilkent Üniversitesi'nin ev sahipliği yapacağı vaka analizi yarışması Büyük Final'i için okulumuzda yerel elemeler 13 Ocak'ta yapılacaktır. Detaylı bilgi için proje sorumlularına ulaşabilir veya www.turkiyemt.org/ sitesini ziyaret edebilirsin.

Başvuru için son gün 10 Ocak geç kalma!

Devamını oku