← TOBB ETÜ ANA SAYFASI

Radyo ETÜ

Radyo ETÜ
Radyo ETÜ
Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik

Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik

2017-2018 eğitim öğretim yılı tanışma toplantımızı gerçekleştirdik. İki farklı gün ve saatte gerçekleştirdiğimiz tanışma toplantımız; Radyo ETÜ kurumsal kimliği hakkında fikir sahibi olmaları ve Radyo ETÜ ailesini daha yakından tanıyabilmeleri açısından yeni katılan üyelerimiz için oldukça verimli oldu. Toplantılarımıza olan yoğun katılımlarından dolayı herkese bir kez daha teşekkür ederiz. Yeni dönemde yeni eğlenceler ve projelerle görüşmek üzere..

Devamını oku
Radyo ETÜ
Radyo ETÜ
ORTAM'17 de Radyo ETÜ yeni üyeleri ile buluştu
DUYURU / HABER

ORTAM'17 de Radyo ETÜ yeni üyeleri ile buluştu

Bu sene ilk defa Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen ORTAM'17 etkinliği kapsamında Radyo ETÜ olarak biz de yerimizi aldık. Birbirinden renkli görüntülere ev sahipliği yapan etkinlik sayesinde bir yandan eğlenirken, bir yandan da yeni üyelerimize ulaşma fırsatı edindik.
Bu etkinlik için bir kez daha TOBB ETÜ Öğrenci Konseyi üyelerine ve ekibine teşekkür ediyoruz

Devamını oku
Radyo ETÜ
Radyo ETÜ
Yaptığımız Canlı Yayınlarla Okulumuz Basketbol Takımımızın Unilig 2.Tur İlk Maçında Tam Destek Yanındaydık!

Yaptığımız Canlı Yayınlarla Okulumuz Basketbol Takımımızın Unilig 2.Tur İlk Maçında Tam Destek Yanındaydık!

Okulumuz basketbol takımı, TÜSF 2.lig turnuvasında gösterdiği başarılı performans sonucunda 1.lige yükseldi ve bu şampiyonluğun ardından hız kesmeden Ünilig 2.tur maçları için antrenmana başladı. Van Yüzüncüyıl Üniversitesi ile takımımızın ev sahipliği yaptığı ligin ilk maçı 15 Şubat Çarşamba günü saat 12.00’da gerçekleşti.RADYO ETÜ ailesi olarak bizler de yönetim kurulu ve topluluk üyeleri olarak takımımıza destek amaçlı tribünlerde yerimizi alırken, maç esnasında RADYO ETÜ Instagram hesabından maç sonuna kadar maç anlatımı ve yorumu üzerine bir canlı yayın gerçekleştirdik. Yıl içerisinde sevilerek dinlenen yayıncılarımızdan Ahmet Kılıçhan maç sunumunu yaparken, yayın arkadaşı Seda Köse yayının çekimini gerçekleştirdi. Maç öncesi takım oyuncuları ile, devre arası ve maç sonunda takımın eski koçu ile gerçekleştirdiğimiz mini röportajlarla süslediğimiz canlı yayın okulumuz öğrencileri ve takım oyuncularının yakınları tarafından sıkıca takip edilirken,mola ve devre aralarında yine RADYO ETÜ’nün hazırladığı müzik listesiyle takım oyuncularının ve taraftarların motivasyonu en üst düzeyde tutulmaya sağlandı. İlk maçta olduğu gibi bundan sonra da RADYO ETÜ
ailesi olarak yalnız basketbol takımının değil okulumuzun diğer spor takımlarının maçlarında canlı yayın ve müzik listelerimizle sizlerle olacağız.

-RADYO ETÜ, MÜZİĞİN HİÇ BİTMEDİĞİ YER !

Devamını oku
Radyo ETÜ
Radyo ETÜ
13 Şubat UNESCO Dünya Radyo Günü'nü Kutlamak İçin İstanbul'daydık!

13 Şubat UNESCO Dünya Radyo Günü'nü Kutlamak İçin İstanbul'daydık!

Radyo ETÜ olarak, UNESCO'nun düzenlediği ''13 Şubat Dünya Radyo Günü'' etkinliğine okulumuz adına davetliydik.Türkiye'nin birçok farklı yerinden gelen üniversite radyolarıyla İstanbul Radyosu'nda gerçekleşen etkinlikte topluluk başkanımız Hilal Ceren Yalçın ve başkan yardımcımız Ahmet Kılıçhan program kapsamında konuşmalarını gerçekleştirirken Sayın Rektör Yardımcımız Dr.Hilmi Bengi de radyo günü hakkında yapılan panelde okulumuzu temsil etti.Tekrar Dünya Radyo Günü'müz Kutlu Olsun...

Devamını oku
Radyo ETÜ
Radyo ETÜ

Radyo ETÜ Tanışma Kahvaltısında Buluştu...

Eski ve yeni üyelerimizin, yönetim kurulu üyelerimizin katılımıyla gerçekleşen kahvaltımız bizim adımıza çok severek yaptığımız bir etkinlik oldu. Her sene geleneksel olarak yapmayı düşündüğümüz kahvaltımıza katılım oldukça fazlaydı. Hep beraber çok eğlenceli saatler geçirdik ve tanışma fırsatı bulduk. Tekrardan katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bir sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere...

Devamını oku
Radyo ETÜ
Radyo ETÜ
Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik! Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik!

Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik!

Üniversitemizin en etkin kulüplerinden biri olarak bir kez daha harika bir tanışma toplantısı ile yeni üyelerimize
merhaba dedik! Artık geleneksel diyebileceğimiz tanışma toplantımız, sosyal tesislerde capcanlı
ekibimizle, tecrübeli yayıncılarımızın katılımı ile gerçekleşti.
Radyo ETÜ bünyesindeki Yayın, Organizasyon, Kültür Mantarı ve Reklam Tanıtım ekiplerinin takım
kaptanları, radyoya meraklı yeni arkadaşlarımıza hem radyomuzu tanıttı, hem de yer alabilecekleri
takımları seçmelerine yardımcı oldu.Sorularla ve radyo programcılarımızın da kattığı neşeyle oldukça keyifli bir toplantı oldu, ardından sosyal tesislerden çıkıp hep beraber radyomuzu gezdik ve ekipçe bu işe gönüllü herkesin sorularını yanıtladık.Yeni yine yeniden bir senemize daha böylece başlamış olduk!

Devamını oku
Radyo ETÜ
Radyo ETÜ
Yepyeni Yayın Sezonumuzu ''Bi' Dinler Misin?'' Diyerek Açtık!

Yepyeni Yayın Sezonumuzu ''Bi' Dinler Misin?'' Diyerek Açtık!

2016-2017 eğitim-öğretim dönemine ekim ayında okulumuzdaki öğrenci topluluklarını konuk ederek
“Bi’ Dinler Misin?” adıyla yayınladığımız tanıtım programlarıyla hızlı ve bir o kadar eğlenceli bir giriş
yaptık.Okulumuzun belli başlı toplulukları, kendi ekipleri,daha önce yaptıkları işler ve sene içinde yapmayı planladıkları etkinliklerden bahsettiler.Topluluklar hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlarımızla topluluk yetkilileri arasında bir bağ kurmayı hedefleyen program serimizde Yönetişim ve Liderlik Topluluğu,Taraftar Grupları,Sinema veTiyatro Topluluğu,Endüstri ve Verimlilik Topluluğu,Eşli Danslar,İnovatif Gelişim ve Ekonomi Topluluğu,Gazete Etü,Model United Nations,SDSN-Academy ve Psikolojik Bakış Topluluğu'nu stüdyomuzda ağıladık.Hepsine katılımları için tekrar teşekkür ederiz..

Devamını oku