← TOBB ETÜ ANA SAYFASI

Fotoğraf Topluluğu

Fotoğraf Topluluğu
Fotoğraf Topluluğu
SİZ ÇEKİN BİZ SERGİLEYELİM!
DUYURU / HABER

SİZ ÇEKİN BİZ SERGİLEYELİM!

Merhaba! Etü Fotoğraf ve Etü Hayvanseverler olarak, kampüsteki canlarımızı konu alan bir sergi açmayı planlıyoruz. Bu sergi, okulumuz öğrenci ve çalışanlarının çektiği fotoğraflardan oluşacak. Sergimize katkı sağlamak isterseniz etufotograf@gmail.com adresimize isminizi ve bölümünüzü/çalışma alanınızı belirterek mail atabilirsiniz. Katılım için son gün 15 Kasım. Göndereceğiniz fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruz!

Küçük bir not: Kampüsümüzde sadece kedi ve köpeklerimizle değil; güvercinlerimiz, serçelerimiz, tavşanlarımız ve birçok minik canlarımız ile bir arada vakit geçiriyoruz. Fotoğraflarda onları da görmeyi çok isteriz!
Unutmayın, katılım için son gün 15 Kasım!

Devamını oku
Fotoğraf Topluluğu
Fotoğraf Topluluğu
Temel Fotoğraf Eğitimi
DUYURU / HABER

Temel Fotoğraf Eğitimi

*TEMEL FOTOĞRAF EĞİTİMİ BAŞLIYOR!*

Heyecanla beklediğimiz Temel Fotoğraf Eğitimi derslerine 2 Kasım'da başlıyoruz. Derslerimiz Perşembe günleri 18.30-20.30 saatleri arasında olacak. Toplamda 10-12 dersten oluşacak eğitimimizi dönemlerimizin kısalığından ötürü ilk 3 ders bu dönem içinde gerçekleştirilecek şekilde ayarladık. Bu dönemki dersler 2 Kasım, 9 Kasım ve 16 Kasım'da Amfi 2'de olacak. Ancak sınav, ek ders vs. olması durumunda dersin yapılacağı sınıf değişebilir. Bununla ilgili bilgilendirmeyi düzenli olarak yapıyor olacağız.

Bir liste oluşturacağız. Eğer eğitime katılmak istiyorsanız grup yöneticilerine yazabilir veya etufotograf@gmail.com adresine iletişim bilgilerinizi de ekleyerek mail atabilirsiniz.

Tarih/yer:
*2 Kasım 2017*
*18.30-20.30*
*Amfi 2'de.*

Devamını oku