← TOBB ETÜ ANA SAYFASI
Eskrim Topluluğu
Eskrim Topluluğu
ETÜ Eskrim "Tanışma Günü" Gerçekleşti ETÜ Eskrim "Tanışma Günü" Gerçekleşti ETÜ Eskrim "Tanışma Günü" Gerçekleşti

ETÜ Eskrim "Tanışma Günü" Gerçekleşti

ETÜ Eskrim olarak ailemize katılmak isteyen arkadaşlarımıza gerek işleyişimiz ve kurallarımız hakkında kısa bir bilgi vermek gerekse tanışıp antrenman ortamına kalmadan kaynaşmak adına gerçekleştirdiğimiz günümüz mutlu yüzle tamamlandı. Misafirlerimiz, dostlarımız ve yeni arkadaşlarımızın katılımıyla birlikte kendi içimizde ufak bir şenlik yaptık. Gelemeyen arkadaşlarımızı özendirmek ve bir dahaki sefere gelmelerine motivasyon oluşturmak adına birkaç kare paylaşıyoruz. Kıskandırmanın yanı sıra toplantıda konuştuklarımızla ilgili bilgilendirmek adına da birkaç noktaya değinmekte fayda var.
* Eskrimciler olarak bizler, cemiyetimizi bir aile olarak görür ve samimi ortamımızı korumayı en üstün ilke ediniriz. Bunu sağlamak adına da topluluğumuzda ilk antrenmandan herkesin birbirinin adını bilmesi bir kuraldır. Başkan veya başkan yardımcısı antrenmanın herhangi bir anında herhangi birine bir diğerinin adını sorar ve yanlış cevap verilirse cevabı veren arkadaş topluluğa baklava ısmarlamakla yükümlü olur.
* Eskrim yüksek disiplin gerektiren zor bir spordur. Bu nedenle antrenmanları başlangıç saati ve iç disiplini gibi noktalarda aşırı hassasiyet gösteririz. Bu spora gönül vermiş ya da verecek arkadaşlarımızı soğutmamak için herhangi bir yaptırım yapmak istemediğimizden sizleri de aynı hassasiyete davet ediyoruz.
* Antrenmanlara başlamak için okulumuzdan izin yazısı beklemekteyiz. En kısazamanda başlamak için bizler de hevesle beklemekteyiz.
Bu uzun ve sıkıcı metin için özür diler, en yakın zamanda birlikte çalışıyor olmayı umduğumuzun altını çizeriz.
Gelin ve ailemizin bir parças olun.

Devamını oku
Eskrim Topluluğu
Eskrim Topluluğu
Ortam17'de Eskrim Ortam'ı

Ortam17'de Eskrim Ortam'ı

14-15 Eylül tarihlerinde Konsey girişimiyle gerçekleştirdiğimiz Ortam17' etkinliğinde ETÜ Eskrim olarak biz, "Balon Düellosu" ismini verdiğimiz böyle bir oyunla çıkageldik ve çok eğlendik. O kadar ki bundan sonra eğlence amaçlı bazı antrenmanlarımızda da bu oyunu oynama kararı aldık. Eğer sizler de bu spora gönül vermek istiyorsanız stantı kaçırmanız veya daha önce nelerle uğraştığınız önemsiz. Gelin birlikte öğrenelim, gelin birlikte eğlenelim.
Silahşörlerin de söylediği gibi; "Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için!"

Devamını oku
Türk Halk Dansları Topluluğu
Türk Halk Dansları Topluluğu
Radyoetü'de Hakkımızda Merak Edilenleri Konuştuk Radyoetü'de Hakkımızda Merak Edilenleri Konuştuk Radyoetü'de Hakkımızda Merak Edilenleri Konuştuk
DUYURU / HABER

Radyoetü'de Hakkımızda Merak Edilenleri Konuştuk

Çok Keyifli bir sohbetti. Radyo Etü'ye bizi davet edip topluluğumuz hakkında bilinmeyenlere ve merak edilenlere değinmemizi sağladıkları için teşekkür ederiz.
Topluluğumuza katılmak veya çalışmalarımız hakkında bilgi almak için TOBB ETÜ ORTAM üzerinden ya da instagram hesabımız @tobbetu_thdt üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını oku
Eşli Danslar Topluluğu
Eşli Danslar Topluluğu
TOBB ETÜ Eşli Danslar Topluluğu Çankaya Üniversitesi Dans Festivalinde

TOBB ETÜ Eşli Danslar Topluluğu Çankaya Üniversitesi Dans Festivalinde

8 Mayıs tarihinde Çankaya Üniversitesi balgat kampüsünde gerçekleşen Çankaya Üniversitesi Dans Festivalinde TOBB ETÜ Eşli Dans Topluluğu olarak okulumuzu temsil ettik. Bizim için çok eğlenceli dakiklar geçerken diğer okullardan almış olduğumuz tebrik ve beğeniler gururumuzu okşadı ve okulumuzu iyi temsil ettiğimiz içinse ayrı bir mutluluk ve onur duyduk.

12 Mayıs tarihinde ise aynı gurur ve mutlulğu Başkent Üniversitesi tarafından yapılacak olan Dans Festivalinde tekrar yaşamayı hedefliyoruz. Festivaldeki Dans videolarımızı en kısa sürede paylaşacağız :)

Devamını oku
Eskrim Topluluğu
Eskrim Topluluğu
ETÜ Eskrim antrenmanları hız kesmeden devam ediyor.

ETÜ Eskrim antrenmanları hız kesmeden devam ediyor.

Topluluğumuzun Pazartesi - Çarşamba akşamları sürdürmekte olduğu antrenmanlar, antrenör Emre Karakaş liderliğinde son sürat devam ediyor. Hafta sonu gerçekleşecek olan İl birinciliği turnuvasına katılacak yeni üyelerimizle hazırlık maçları yaparak haftayı kapattık. Mayıs ayında gerçekleşecek olan üniversiteler arası turnuva da ekibimizin çalışma motivesini zirveye çıkartıyor. Hala topluluğumuz üyesi değilseniz, geç değil, sizlerde Ortam aracılığıyla bizlere ulaşarak bu güzide sporla tanışabilir, topluluğumuzun bir parçası olabilirsiniz.

Devamını oku