← TOBB ETÜ ANA SAYFASI
Hayvanseverler Topluluğu
Hayvanseverler Topluluğu
Birbirinden güzel tasmalarımız hazır! Birbirinden güzel tasmalarımız hazır! Birbirinden güzel tasmalarımız hazır!
DUYURU / HABER

Birbirinden güzel tasmalarımız hazır!

Tanıtım günleri de gelmişken, kampüsümüzde ve yurdumuzda bizlerle birlikte yaşamakta olan 11 köpeğimizin + 1 kedimizin bakımlarının, beslemelerinin düzenli olarak yapıldığı ve sevgilerinin de düzenli olarak verildiğini göstermek, onların sahipsiz olmadığını belirtmek amaçlı her birine bir adet tasma aldık. Tasmalara baktığınızda patili dostlarımızın kendi adlarını + TOBB ETÜ yazısını görebilirsiniz. Bu konuda bizlere yardımcı olan okul yönetimine çok teşekkür ederiz!

Devamını oku
Edebi Düşünce Topluluğu
Edebi Düşünce Topluluğu
YENİ SESLER: ÖĞRENCİLER İÇİN EDEBİYAT KONFERANSLARI III
ETKİNLİK

YENİ SESLER: ÖĞRENCİLER İÇİN EDEBİYAT KONFERANSLARI III

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Yeni Sesler: Öğrenciler için Edebiyat Konferansları 30 Mart 2017 Perşembe günü TOBB ETÜ Sosyal Tesisler 3 No'lu salonda gerçekleşecektir. Konferansımızın bu seneki konusu "BİLİM KURGU" dur. Çeşitli üniversitelerden katılacak öğrencilerin bildirilerini sunacağı konferansımıza tüm ilgilenenleri bekleriz. Mio ve Fahrenheit Kafe panini ve kahve ikramlarıyla bizimle olacaklar :)

Devamını Oku
  • ETKİNLİK TARİHİ 30 Mart 2017
  • ETKİNLİK SAATİ 10:30 - 17:00
  • YER TOBB ETÜ Sosyal Tesisler 3 No'lu salon
Dil Kültür Topluluğu
Dil Kültür Topluluğu
SAHAF GEZİSİ

SAHAF GEZİSİ

Eski kitap demek aslında bir çok insandan bir çok düşünce demektir. Kim bilir kaç el dokundu o kitaba, kaç göz okudu? Herkes farklı yerlerin altını çizer, farklı yerleri kıvırır kitapta. Bunlar üzerine düşünmek, neden benden önce okuyan burada yoğunlaşmış demek düşündürücü olduğu kadar keyifli de bir zihinsel süreçtir. 15 Şubat 2017 çarşamba günü topluluk arkadaşlarımızla beraber Son Gezgin Sahaf'a bir gezi gerçekleştirdik. Sahaflar kimlerdir, ne tür kitaplar bulunur, neden desteklenmelidir gibi konuları konuştuk ve arkadaşlarımız kitap aldılar.

Devamını oku