← TOBB ETÜ ANA SAYFASI

Doğa Sporları Topluluğu

Doğa Sporları Topluluğu
Doğa Sporları Topluluğu
DUYURU / HABER

Çubuk-Karagöl Doğa Yürüyüşü

Merhaba arkadaşlar, bu pazar günü (21 mayıs) yürüyüş etkinliği düzenliyoruz, rotamız Çubuk-Karagöl üzerinde. Ekipman konusunu dert etmeyin, bileğinizi saran bir bot ve sırt çantası ile gelmeniz yeterli olacaktır. Etkinliğimiz ücretsizdir; yürüyüşe katılacak arkadaşlara daha sonra saat vs. ile ilgili ayrıntılı bilgiler verilecektir.
Yürüyüşe katılım için etudogasporlari@gmail.com a isim soyisim ve cep numaranızı mail atabilirsiniz. Mail sırası önceliklidir.

Devamını oku
Doğa Sporları Topluluğu
Doğa Sporları Topluluğu
Kızılcahamam Doğa Yürüyüşü
ETKİNLİK

Kızılcahamam Doğa Yürüyüşü

Doğa Sporları Topluluğu olarak bu pazar saat 08.30 kalkışlı 18.30 dönüşlü bir yürüyüş düzenleyeceğiz. Rotamız Kızılcahamam-Seyhamamı. Hava sıcaklığı ortalama 15 derece ve güneşli olacak. Giyim konusunda endişe etmenize gerek yok, düzgün bir bot ve sırt çantası yeterli olacaktır fakat yer yer karlı yollardan geçebiliriz. Uzun yemek molamızda ateş yakıp sucuk yapmayı planlıyoruz. Bu ücretsiz bir etkinliktir. Yürüyüşe gelmek isteyenler etudogasporlari@gmail.com adresine isim,soyisim ve telefon numaralarının bulunduğu bir mail atabilirler. Katılımda mail sırası önceliklidir. Ayrıca topluluğumuzun duyurularının yapıldığı bir whatsapp grubumuz var, bu gruba girmek isteyenler 05464000894 e girmek istediklerini belirten bir mesaj atarlarsa gruba alabiliriz.

Devamını Oku
  • ETKİNLİK TARİHİ 05 Mart 2017
  • ETKİNLİK SAATİ 08:30 - 18:30
  • YER Kızılcahamam-Seyhamamı