← TOBB ETÜ ANA SAYFASI

Sinema ve Tiyatro Topluluğu

Sinema ve Tiyatro Topluluğu
Sinema ve Tiyatro Topluluğu
ETKİNLİK

Bi'ARALIK FESTİVALI // TOBB ETÜ Sinema ve Tiyatro Topluluğu

Bi’ Aralık Festival başlıyor!
Ankara’yı eşi görülmemiş bi’ festivale davet ediyoruz. 1-26 Aralık tarihleri arası 27 gün boyunca; tiyatro gösterileri, dans performansları, sergiler, söyleşiler, konserler, atölye çalışmaları ve daha birçok sanat etkinliğine ev sahipliği yapacak Bi’ Aralık Festival için @tobbetutiyatro hesabını takipte kalın. Biletler için iletişime geçebilirsiniz. Bi’ Aralık bizi sanatla birleştirsin.

Devamını Oku
  • ETKİNLİK BAŞLANGIÇ TARİHİ 01 Aralık 2021, 10:00
  • ETKİNLİK BİTİŞ TARİHİ 26 Aralık 2021, 23:30
  • YER Aralık Sahne
Sinema ve Tiyatro Topluluğu
Sinema ve Tiyatro Topluluğu
Tiyatro Topluluğu Bahar Dönemi yerinde durmadı oyununu sergiledi! Tiyatro Topluluğu Bahar Dönemi yerinde durmadı oyununu sergiledi! Tiyatro Topluluğu Bahar Dönemi yerinde durmadı oyununu sergiledi! Tiyatro Topluluğu Bahar Dönemi yerinde durmadı oyununu sergiledi!
DUYURU / HABER

Tiyatro Topluluğu Bahar Dönemi yerinde durmadı oyununu sergiledi!

2 farklı tarihte oynadığımız "Azizname" adlı oyunumuz ile büyük beğeni aldık. Oyunu izleyen bütün seyircilerimizden çok olumlu ve yapıcı eleştirileriyle bizi çok mutlu ettiler. Bütün sene emek verdiğimiz kimi zaman yorulduğumuz ama çoğu zaman eğlendiğimiz ekibimizle, müziğini ve danslarını kendi emeğimizle yaptığımız oyunumuzla sizlerin karşısına çıkmaktan çok büyük onur duyduk. İzleyen herkese çok teşekkür ederiz...

Devamını oku