← TOBB ETÜ ANA SAYFASI

SDG Student Hub TOBB ETÜ

SDG Student Hub TOBB ETÜ
SDG Student Hub TOBB ETÜ
WomenUp - Gündem "Kadın"
DUYURU / HABER

WomenUp - Gündem "Kadın"

Yılın beklenen vakti geldiii. WomenUp/Gündem ‘Kadın’ seminerine sayılı günler kaldı!
Atılım Üniversitesi Kadın Hakları Topluluğu ve TOBB ETÜ SDG Student Hub Topluluğu olarak kadın hareketlerine dair çeşitli alanlarda çok kıymetli ve yetkin isimleri ağırlayacağımız etkinliğimizi 27 Mart 2021 tarihinde YouTube platformu üzerinden gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdaki linkten kayıt olmayı ve elbette hatırlatıcılarınızı ayarlamayı unutmayın! Çok yakında programımızın detaylarını sizlerle de paylaşacağız, takipte kalın.

Not: Etkinliğimiz ücretsiz olup etkinlik sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

linktr.ee/sdghubtobbetu

Devamını oku
SDG Student Hub TOBB ETÜ
SDG Student Hub TOBB ETÜ
Eğitimlerimiz Başladı! Eğitimlerimiz Başladı! Eğitimlerimiz Başladı! Eğitimlerimiz Başladı!

Eğitimlerimiz Başladı!

Leiden Üniversitesinden online olarak ''terrorism ve counterterrorism'' derlerimiz başladı!Online olarak öğrenirken hocalarımızında katkısıyla Terörizm hakkında farkındalık yaratıyoruz.Habertürk Gazetesi Ankara Temsilcisi Sayın Muharrem Sarıkaya'ya Dünya Üzerindeki Terörizm hakkında bizlerle yaptığı keyifli sohbet için ve Uluslararası İlişkiler bölüm başkanı ve Birleşmiş Milletler Terör Danışmanı Sayın Doç.Dr Haldun Yalçınkaya'ya 21.Yüzyılda Terörizm adlı eğitimi için çok teşekkür ederiz.

Devamını oku
SDG Student Hub TOBB ETÜ
SDG Student Hub TOBB ETÜ
Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleriyle Farkındalık Yaratan Standımızı Açtık! Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleriyle Farkındalık Yaratan Standımızı Açtık! Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleriyle Farkındalık Yaratan Standımızı Açtık! Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleriyle Farkındalık Yaratan Standımızı Açtık!

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleriyle Farkındalık Yaratan Standımızı Açtık!

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Birleşmiş Milletlerin bünyesinde kurulan ve tüm dünyadaki üniversitelerle olan güçlü bağı, eğitime ve öğrenciye verdiği önemle, Türkiye'deki öğrencilerin de sürece dahil olması ve yeni projelerin gelişiminde aktivitelerin yaratılmasına katkı sağlamaktadır.Türkiye'deki genç nüfus oranın fazlalığı da dikkate alındığında bu konuya dikkat çekmek ve gençliğin istek ve coşkusuyla beraber uluslararası platformlarda öncü olabilecek girişimleri yaratmak için olanak sağlamaktadır.

Devamını oku